Рейтинг страхових компаній з медичного страхування в 2019

Рейтинг Meds Компанія Сума страхових виплат, тис. грн Сума страхових платежів, тис. грн Приріст страхових платежів% Рівень виплат%

Даний рейтинг є незалежною оцінкою, заснованої на відкритих даних журналу Insurance Top. Виявили якісь неточності, напишіть нам.

Дізнатися вартість страховки онлайн

За допомогою рейтингу можна оцінити фінансовий стан і рівень виплат страхових компаній. Всі стовпчики в таблиці сортуються за зростанням і зменшенням.

У ТОП-3 увійшли «Альфа Страхування», «АХА Страхування» і «СГ ТАС». Однак варто враховувати, що за питомою вагою ДМС лідирують такі компанії, як: «Провідна», «Уніка», «Нафтагазстрах», «Країна», «Крона».

Рейтинг страхових компаній ДМС: критерії вибору

При виборі будь-якої фірми головним критерієм її успішності є фінансові показники, відкритість інформації, рівень сервісу. Для страхових приватних організацій одним з головних критеріїв оцінки діяльності є рівень виплат за минулий рік.

При складанні рейтингу Meds ми враховуємо наступні показники:

  • питома вага ДМС - частка добровільного медичного страхування в портфелі компанії;
  • рівень виплат - співвідношення страхових виплат до страхових платежів;
  • приріст страхових платежів за останній квартал / рік;
  • рейтинг фінансової стійкості компанії.

Основні фінансові показники, на які слід звернути увагу при виборі страхової компанії:

Натисніть, щоб розгорнути

  • Рейтинг фінансової стійкості - один з найважливіших критеріїв, на який слід звернути увагу при виборі СК. Рейтинг фінансової стійкості показує надійність і рівень сервісу кожної страхової компанії. Найвищий рівень надійності - А ++.
  • Сума страхових виплат - відображає обсяг виконаних зобов'язань, аналізується в динаміці в середньому за одним договором, за окремими видами страхування, по окремих підрозділах компанії і в цілому по всьому портфелю.
  • Питома вага в страховому портфелі - якщо в компанії портфель зміщений в сторону автострахування, то не варто страхувати тут здоров'я. Швидше за все, це означає, що у компанії мало досвіду роботи з продуктами медстрахування.
  • Розмір статутного фонду - відповідно до Закону України «Про страхування» для компаній, які займаються ризиковими видами страхування норматив становить 1 млн. євро, а для лайфових компаній - 1,5 млн. євро.
  • Рівень виплат - відношення сум виплат до сум премій. Доцільно звернути увагу на ті компанії, у яких цей показник найвищий. У ненадійних СК рівень виплат низький за всіма видами страхування. Варто уникати компаній, у яких нетипово низький або високий рівень виплат - в порівнянні з іншими страховиками за цим же напрямом.
  • Динаміка активів і особливо резервів - якщо вони падають, це може говорити про те, що страховик живе виключно за рахунок запасів і ризикує розоритися.

Ці дані можна дізнатися в журналі Insurance Top або офіційному сайті страховика.

Що з перерахованого для вас важливіше при виборі страхового поліса ДМС (не більше 2 варіантів)?

переглянути результати

Loading ... Завантаження ...

На що звертати увагу при виборі страхової компанії

Аналіз фінансових показників - не єдиний параметр при виборі компанії. Слід врахувати ще кілька показників. Деякі страхові компанії працюють тільки з корпоративним сектором (від 10 ос.) і не страхують фізосіб. Дану інформацію ви можете подивитися в нашому каталозі.

Досвід на ринку. Необхідно дізнатися, як довго компанія працює на ринку, зокрема в сфері медичного страхування.

Відкритість інформації. Надійна страхова компанія не буде приховувати дані про власників, фінансову звітність, наявність ліцензій.

Ще одним важливим критерієм при виборі є сервіс компанії. Не зайвим буде прийти в офіс, поспілкуватися зі співробітниками, оцінити якість обслуговування. Зверніть увагу на наявність філій в вашому місті, online-сервісів. Зателефонуйте на гарячу лінію і перевірте, наскільки швидко відповідають менеджери.

Відгуки. Враховуйте, що більшість відгуків, як позитивних, так і негативних, можуть бути замовними. Краще покладатися на досвід своїх друзів і знайомих. Сайт «Нацкомфинуслуг» регулярно публікує дані про ненадійні страхові компанії, їх діяльність.

При виборі СК також важливо уважно вивчити програму медичного полісу, базу клінік і аптек, ліміти на послуги і виключення в договорі.

Страховий ринок в Україні постійно розвивається, змінюючи гравців. Зібравши, якомога більше даних про компанію, ви захистите себе від ризиків в майбутньому.

Хочете дізнатися, скільки буде коштувати поліс медичного страхування?

Дайте відповідь на кілька питань на сайті та дізнайтеся вартість поліса ДМС в надійніших страхових компаніях України для вас, вашої родини або вашого колективу прямо на сайті.

Дізнатися вартість страховки

X