страховка для поїздки в сша

Медична страховка для поїздки в США

Система охорони здоров'я США надає найдорожчі медичні послуги в світі. Навіть звичайна консультація в цій країні платна - саме тому питання, чи потрібна медстраховка для поїздки в США, досить поширене серед туристів. Адже навіть при наданні невідкладної допомоги за відсутності страхового поліса з пацієнта вимагають повну оплату вартості послуг і медикаментів.

Чи обов'язково мати медстраховку для поїздки в США?

При оформленні візи на виїзд в США страховий поліс не включається в перелік обов'язкових документів. Однак на користь самостійної покупки страховки каже відразу кілька обставин:

  • присутність поліса в списку документів підвищує шанси на успішне отримання візи;
  • більшість навчальних закладів США вимагає наявність у студентів страховки;
  • витрати на покупку страхового поліса в порівнянні з ціною на медичні послуги в США набагато нижче;
  • медстраховка при поїздці в США, придбана на батьківщині, обійдеться набагато дешевше поліса, який доведеться купувати на місці.

чому страхування обов'язково

Висока вартість медичного обслуговування в США - головний аргумент на користь придбання страхового поліса. Навіть звичайний прийом у терапевта в залежності від клініки обходиться в суму 100 $ і вище, а виклик швидкої служби 911 - починаючи з 900 $. І це, не беручи до уваги ціни на ліки.

Туристична страховка для поїздки в США потрібна в першу чергу самому туристу, при цьому купувати її варто в компаніях з перевіреною репутацією, великим статутним капіталом, довгостроковим веденням бізнесу і, звичайно, з хорошими відгуками клієнтів.

Як вибрати медичну страховку

Якщо поїздка туристична, то туроператор, як правило, пропонує страховий супровід в комплекті з путівкою. Однак чи будете ви купувати страховку окремо або разом з турпутевкой, уважно вивчіть перелік страхових послуг і умов, на яких вони надаються. Чим нижче страхове покриття (і дешевше поліс), тим менше страхових випадків входить до списку страхових випадків. Медична страховка при в'їзді в США буде відрізнятися за кількома параметрами:

  • Страхування в місцевій або зарубіжної компанії. Для українців придбати поліс на батьківщині, крім вартості (може відрізнятися на порядок), вигідно з кількох причин: не потрібно знати англійську досконало, всі страхові виплати проводяться вдома, а не в США.
  • Страхування для туристів. У цьому випадку варто вказати мету поїздки: програма страхування буде відрізнятися для любителів екстремальних видів спорту або віддають перевагу спокійному відпочинку туристів.програми для студентів
  • Страхування для студентів і робітників. Медична страховка для візи в США в разі виїзду на роботу або навчання може бути оформлена на пільгових умовах: для працівника поліс може придбати компанія-роботодавець, а студент в деяких вузах може оформити спеціальний поліс в рамках програми страхування іноземних студентів.


Мінімальний список самого бюджетного поліса повинен містити наступні послуги: екстрена медична та стоматологічна допомога, невідкладні амбулаторна і стаціонарна допомога, репатріація, послуги асистансу.

На що ще варто звернути увагу

Крім розміру страхового покриття, приділіть увагу наступним моментам:

  • яка компанія здійснює асистанс - вибирайте самі надійні сервіси з хорошою репутацією;
  • чи передбачена в полісі франшиза - це та сума, яку вам доведеться сплатити самостійно;
  • спосіб оплати - в залежності від нього ви отримаєте медичну допомогу безкоштовно або вам компенсують її вартість після повернення на батьківщину.

Оформлення медичної страховки убезпечить від можливих ризиків і дозволить насолодитися поїздкою.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Хочете дізнатися, скільки буде коштувати поліс медичного страхування?

Дайте відповідь на кілька питань на сайті та дізнайтеся вартість поліса ДМС в надійніших страхових компаніях України для вас, вашої родини або вашого колективу прямо на сайті.

Дізнатися вартість страховки
ПРО АВТОРА
Редакція MEDSРедакція MEDS

Даний матеріал спеціально підготовлений редакцією MEDS. Щодня публікуємо актуальний контент про медичне страхування та медреформу в Україні. Приєднуйтесь до нашої спільноти у Facebook і читайте корисні статті про медстрахування і здоров'я, свіжі новини, ексклюзивні інтерв'ю зі страховими експертами та лікарями.

5,00/ 5, 2 голосів
Завантаження ...
Корисна стаття? Поділіться з друзями

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :х :скручений: :посмішка: :шок: :сумний: :рулет: :малина: :ой: :o :лол: :Лол: :ідея: :посмішка: :зло: :крик: :прохолодний: :стрілка: :???: :?: :!:

X

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: